Ramnur Bilgi Teknolojileri

Hızlı İletişim

Kurumsal

2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri, Diyarbakır'da Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri, Seo, Kurumsal Mail, Domain Tescil başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, Google Ads Reklamları, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

Girişimci kimliğimiz, içerik üretici ve içerik sağlayıcı kimliğimizin yanında en önemlisi tüketici kimliğini iyi okuyan ekibimizle hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak artırmanın çabası içerisindeyiz.

Ramnur Bilgi Teknolojileri sürekli yenilenen kalite ve hizmet anlayışıyla kurulduğu yandan bu zamana  180'e yakın kurum ve kuruluşa hizmet vermiş, bu hizmetlerde müşteri memnuniyetini yüksek tutma başarısını göstermiştir. 

Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.

Ramnur Bilgi Teknolojileri  bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır, Geliştirdiğimiz projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.

Bize gösterdikleri güven ve ilgi için, tüm müşterilerimize teşekkür eder; Saygılar Sunarız…

CONTACT

Image
Adres
Gazi Cad. Özlem Pasajı Kat:2 No:103 Sur / DİYARBAKIR
Image
Telefon
0532 657 29 77
Image
E-MAIL
info@ramnur.com
Image
Çalışma Saatleri
Pzt-Cm 08.00 - 21.00
Cmt 10.00 - 20.00