KVK

Bizi Sosyal Medyada Paylaşın
Temel gücünü müşteri ve müşteri memnuniyetinden alan Çınarlı Bilişim devamlı hizmet, devamlı müşteri ilkesi ile müşterilerine sürekli kaliteyi sunmak için çaba göstermekte ve onların çıkarlarını korumakla kendini sorumlu görmektedir.

Çağımızın en önemli buluşu olan cep telefonu (mobil cihazlar) dünyayı küçültmüş insanları birbirlerine çok yakınlaştırmış günlük yaşamımızda bizlere müthiş kolaylıklar sağlayan bu aygıt aynı zaman da çok büyük bir ekonomik sektör halini almıştır ve bu sektörde faaliyet gösteren binlerce firma pazarlarda yer edinmek için farklı alternatifler sunmak yarışındadırlar. Bizde Çınarlı Bilişim olarak bu yarışta müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli çaba içerisinde olmuş, ve bu çabalarında hep başarıyı sağlamanın gururunu da müşterilerimizle paylaşmak bize büyük bir enerji ve motivasyon sağlamıştır.
KVK güvencesiyle ürünlerini perakende ve toptan pazarlayan firmamız; Bu sure içerisinde hizmetlerinde sürekli başarıyı sağlamış müşteri memnuniyetini devamlı en üst düzeyde tutmuştur. Mağazamız şehrin merkezinde 90 metrekarelik hizmet alanı üzerinde 8 çalışanı ile oldukça şık ve görkemlidir. Bütün müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız sürekli kendini yenilemekte ve kaliteden asla taviz vermemektedir.