TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Destek Bilişim Teknik Servis Destek uzmanı sizinle aynı dili konuşur, ihtiyaçlarınız dinler ve her zaman en uygun çözümü sunar. Bilgisayarla ilgili her konuda bize danışabilirsiniz. Hiç uğraşmadan, bilgisayarınızı tamircilere taşımadan, uzman desteği almanın tadını çıkarın

Bilgisayar Kurulumu Bilgisayarınıza işletim sistemini kurarız, bununla da kalmaz, gerekli güncel sürücüleri ve işinize yarayacak programları da yükleriz.

Donanım Yenilenmesi
RAM (Bellek) yükseltmesi, bilgisayarınızın eskisine göre hızlandıracak bellek, işlemci veya neye ihtiyacı varsa onun montajını yaparız, eskidiği için gürültü yapan fanını söker, yenisini takarız.

Bilgisayarınız Açılmıyor! Hiç merak etmeyin, e-postalarınız kaybolmadı, belgeleriniz, müzikleriniz hatta sörf yaparken rastlayıp kaydettiğiniz web siteleri (sık kullanılanlar) bile kaybolmadı. Tabii bizi ararsanız...

Diz üstü bilgisayar arızaları
Dizüstü bilgisayarınız tam da garanti süresi bittikten sonra bozulma eğilimi gösterebilir. şarj olmayabilir, pilini yenilemek isteyebilirsiniz. Daha hızlı bir işlemci veya 2 misli bellek (RAM) takarak sizi daha uzun süre idare etmesini sağlayabilirsiniz.
Artan ihtiyacınıza göre, daha büyük bir sabit disk takmak gerekebilir. işletim sistemi göçmüş ve içindeki bilgilere ulaşamıyor olabilirsiniz. sıvı temasıyla klavyesi çalışmaz olabilir. Bütün bu ve benzer sorunlarınızı çözeriz. Anakartı arızalı, sık sık mavi ekran hatası veren diz üstü bilgisayarınızın anakartını değiştirebilir veya chipset değişimi yaparak, sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz. Harddisk, laptop, pocket PC, PDA, ipod, mp3,USB bellek, flash disk içindeki bilgi, belge veya değerli dosyalarınızı kurtaralım.

İnternet Problemleri
İnternete bağlanamadığınızda, kablosuz ağ kurulumunda, yazıcı veya klasör paylaşımında, modem ayarlarında Teknik Servis Hizmetimiz yanınızda.

Yazıcı Sorunları
Yazıcı tamiri ve bakımı, kartuş ve toner yenileme için bizi arayabilirsiniz.