DES VİNÇ KURUMSAL"Biz kimiz?"

2002 Yılında DİYARBAKIR DES VİNÇ'i kurarak sektördeki ilk çalışmalarımıza başladık.aradan geçen 11 yıldır uzmanlaştığımız tüm vinç hizmetlerinde güvenilir, müşteri odaklı, kaliteli hizmet veren, iş ve işçi güvenliğini ön planda tutan, çevreye duyarlı, nitelikli oparatör yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir firma olamya çalıştık. Riskleri minimumda tutarak, uzmanlaştığımız çalışma alanımızda, ülkemizde sunduğumuz hizmetin tekniği ve kalitesi ileilklerin içerisinde yer almayı, sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek aynı çalışmaları yapabilmeyi hedefleyen bir kuruluşuz.

•Güven ve kalite odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, konularında uzman, yetenekli ve eğitimli ekibi ile çağın beklenti ve gelişmelerine paralel olarak yenileniyor.
•Müşterilerine güvence ve kalitenin yanında, profesyonel duyarlılıkla işine bağlı ekip desteğinde kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile servis farkını yaşatıyor.
•Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, tüm gücüyle, gelişen filosu, sertifikalı operatörleri ve yüksek performanslı ekibi ile müşterilerine verdiği "Sürekli ilerleme" sözünü tutuyor.

Kalite Politikamız: Hizmette sağladığımız kalite , sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe tedarik ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

DİYARBAKIR DES Vinç Kiralama Hizmetleri; güçlü kurumsal yapısı, güçlü vinç makina parkıyla ve deneyimli uzman kadrosu ile vinç kiralama hizmetleri sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.

Vizyonumuz: Güvenlik ilkesinden asla ödün vermeden, seçkin kadrosu ile alanında teknik gelişmeleri takip eden; müşteri, müşteri elemanı ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan, vinç hizmetinde marka firma olmak.

Misyonumuz : Mükemmeliyet odaklı iş yapan, çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz: * Dürüstlük * Memnuniyet * Takım çalışması * İşi sahiplenmek * Mükemmellik